Hakkımızda

Dijitalzade küçültülmüş logo

Dijitalzade, 2019 yılının kasım ayında SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Danışmanı Oskay Günaçar tarafından hayata geçirilen ve internet kullanıcılarını çıkar gözetmeksizin bilgilendirmeyi amaçlayan bir projedir. Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan en güncel SEO, WordPress, Dijital Pazarlama ve E-Ticaret konuları başta olmak üzere Siber Güvenlik (Web Site Güvenliği), Programlama vb konularda bilgilendirici içerikler oluşturarak interneti herkesin anlayabileceği seviyeye indirgemeyi amaçlar.

Özellikle SEO ve Dijital Pazarlama sektörü içerisinde profesyonel ajans deneyimi ve çok sayıda projeden elde ettiğimiz uzmanlık ile  İnternet aleminde sıkça konuşulan ve önem arz eden konularda son derece yalın, anlaşılır ve özgün içerikler üreterek kullanıcılarımızı bilgilendirmek en temel amacımızdır.

Bu amaç doğrultusunda evrensel yasalara saygılı olmaya, şeffaflıktan ve dürüstlükten ödün vermemeye son derece dikkat ediyoruz. İnternet üzerinde bilgi kirliliği oluşturmamak ve şeffaf internet kullanımını sağlamak en temel hedeflerimizdendir. Dijitalzade.com tarafsız bir platform olup yayınladığımız içerikler tamamen Dijitalzade bünyesinde üretilen özgün içeriklerdir.  Freelance olarak sitemizde yayın yaptığımız alanlarda teknik destek taleplerine yanıt veriyor ve problemlerin çözümünde destek olmaya gayret gösteriyoruz.

Reklam, iş birliği, soru, görüş, öneri veya şikayetleriniz ile alakalı bize [email protected] adresinden veya hızlıca iletişim sayfamız üzerinde yer alan formdan ulaşabilirsiniz. Freelance olarak teknik destek verdiğimiz alanlara ulaşmak için üst menüden hizmetler bölümünü inceleyebilirsiniz.

Gizlilik ve çerezler politikamız ile ilgili bilgi almak için ” Gizlilik Politikası” sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın. Sitemizi ziyaret etmiş kullanıcılar gizlilik politikasını kabul etmiş sayılırlar.

Saygılarımızla – Dijitalzade.com

Başa dön tuşu