Instagram Reklam Yönetimi

Sosyal medyanın en kilit aktörlerinden biri olan Instagram’da yayınladığınız yada yayınlamayı düşündüğünüz her çeşit reklam kampanyalarınızı sizin adınıza planlıyor, yönetiyor ve optimize ediyoruz. Instagram reklam yönetimi hizmeti ile rekabetin giderek kızıştığı sosyal medyada rakiplerinizi sollayabilirsiniz. Doğru hedef kitle belirlenmesi, platform tabanlı özel dijital pazarlama methodları ve iyi şekilde optimize edilmiş teklif stratejileri ile bütçe dostu bir reklam yönetimi hizmeti sağlıyoruz.

Instagram Reklam Yönetimi Özet Olarak;

 • Instagram üzerinden sitenize trafik yönlendiren kampanyaların oluşturulması ve yönetimi
 • Takipçi arttırma odaklı reklamların oluşturulması ve yönetimi
 • Sponsorlu reklamlarınızın oluşturulması ve yönetilmesi
 • Dönüşüm odaklı reklamlarınızın oluşturulması ve yönetilmesi
 • Etkileşim reklamlarınızın oluşturulması ve yönetilmesi
 • Yeniden pazarlama reklamlarınızın oluşturulması ve yönetilmesi
 • Pixel kodlarının sisteminize entegre edilmesi
 • Katalog reklamlarınızın oluşturulması ve yönetilmesi
 • Story reklamlarının oluşturulması ve yönetilmesi
 • Instagram hedef kitle çalışması
 • Platform analizi – ideal reklam alanlarının belirlenmesi

Sektör, ürün ve rakiplerinize yönelik analizlerimizi yaptıktan sonra sitenize yerleştireceğimiz facebook pixel kodları aracılığıyla en ideal kitlenizi sizin için belirliyoruz. Rakiplerinizin instagram üzerinde yayınladığı içerikleri, reklamları ve etkileşim methodlarını analiz ederek raporluyoruz. İlgili raporlar ışığında instagram reklamlarında izlemeniz gereken yol haritasını belirliyoruz. Kitlenize ve reklam stratejinize göre uygulayacağımız özel A/B testler ile kampanyanıza en uygun reklam kanallarını belirliyor ve ilgili kanallara özel kampanyalar planlıyoruz. Titiz bir çalışma ile reklam setleri özelinde belirleyeceğimiz reklam kanalı, hedef kitle ve fiyat teklifi planlamaları ile Instagramda reklam başarınızın keyfini sürün.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Instagram Reklam Yönetimi Desteği Kimler için İdealdir?

Instagram reklam yönetimi desteği, ilgili platformda reklam kampanyaları düzenleyen veya düzenlemeyi düşünen her türlü kişi, kurum veya kuruluş için uygundur. Hedef kitlenizin Instagramda olduğunu düşünüyorsanız ve Instagramda çok daha hızlı ve başarılı şekilde kitlenize ulaşmak istiyorsanız bu hizmet tam size göre.

Instagram Reklamlarının Avantajı Nedir?

Instagram reklamları ile hedeflediğiniz kitlenize çok düşük maliyetlerle ve çok hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Doğru şekilde dizayn edilmiş bir Instagram reklam kampanyası, sosyal medyadan elde etmeyi hedeflediğiniz dönüşüm oranlarına ve satış rakamlarına ulaşmanın en etkili yollarından biridir.

Instagram Reklamları İçin Görsel Desteği Veriyormusunuz?

Malesef, Instagram üzerinde yayınlanacak reklamlarınız için resim veya video görsel içerik desteği sağlamamaktayız. Ancak reklam stratejisine göre görsel içerik ve boyut tavsiyelerinde bulunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu